Analistler Bu 3 Altcoin İçin Patlayıcı Ralliler Bekliyor!

Kripto analisti Aaryamann Shrivastava, OP için bir yüzde 26’lık bir ralli bekliyor. Akash Girimath XRP için yüzde 50’lik bir yükseliş tahmin ediyor. Analist ayrıca JTO için patlayıcı bir hamle öngörüyor. Analistlerin bu 3 altcoin için tahminlerini ve analizlerini okuyucularımız için derledik.

OP fiyat tahmini: Altcoin için kârlar yolda!

Optimism’in fiyatı, 3,99 dolar olarak işaretlenen direnci aşmayı başaramadı. Şimdi 3,72 dolardan işlem görüyor. Bu bariyeri aşması OP’nin destek zemini olarak 4,00 doları geri almasını sağlayacak. Bu da 4,69 dolara doğru bir yükselişe olanak tanıyacak. Böylece %26’lık bir ralliye işaret edecek. Ayrıca, bu yılbaşından bugüne yeni bir zirve seviye olacak.

Hem Göreceli Güç Endeksi (RSI) hem de Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) potansiyel Optimism için yükselişe işaret ediyor. Şu anda, her iki gösterge de beklenen %26’lık ralliyi destekleyecek bir yükselişin zirvesinde.

OP/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, OP’nin 4,00 doları geçememesi durumunda, altcoin fiyatının 3,42 dolara düşmesi mümkün. Bunun da OP’i 3,00 doların altına iterek yükseliş tezini geçersiz hale getirmesi olası.

XRP fiyat tahmini: Bir meme coin gibi sıçrama yapması muhtemel!

Ripple fiyatı 250 günden uzun bir süredir sıkı bir konsolidatif aralıkta seyrediyor. Bu gelişme iki önemli sonuç doğurdu. Bunlar: Düşen trend çizgisinin üzerinde bir kırılma ve 0,586 dolar direnç seviyesinin bir destek tabanına dönüşmesi.

Şu anda Ripple fiyatı 0,586 doların üzerinde seyretmeye devam ediyor. Bu da başka bir aralık oluşumuna işaret ediyor. Haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI), kısa bir süre ortalama 50 seviyesinin altına düştükten sonra toparlandı ve alıcıların hala kontrolde olduğunu ima etti. Awesome Osilator (AO) sıfır seviyesinin üzerinde seyrediyor. Böylece yükseliş momentumunun hakim olduğunu gösteriyor. Bu teknik görünümler, altcoin fiyatının 0,617 dolar olan mevcut seviyeden kabaca %50 uzakta olan 0,920 dolara patlayıcı bir hareket için hazır olduğunu gösteriyor.

XRP/USDT 1 haftalık grafik

Tüm işaretler Ripple fiyatı için potansiyel bir yükseliş görünümüne işaret ediyor. Bununla birlikte, yatırımcıların Bitcoin fiyatı konusunda temkinli olmaları gerekiyor. BTC 59.000 dolraa inmeye devam ederse, altcoinlerin de onunla birlikte düşme ihtimali var. Böyle bir durumda XRP fiyatının %22 düşüşle bir sonraki önemli destek seviyesi olan 0,481 dolara gerilemesi olası

JTO fiyat tahmini: Altcoin patlayıcı bir hareket için yükseliyor!

Jito fiyatı 9 Aralık 2023 ile 16 Mart 2024 tarihleri arasında yuvarlak bir dip oluşturdu. Ancak Mart ortasından sonra başlayan geri çekilme, bu yuvarlak dibin – fincan ve kulp – olarak adlandırılan bir yükseliş formasyonuna dönüşebileceğine işaret ediyor. Kupa ve sapın tepe noktalarını birleştiren bir trend çizgisi, bir kırılmayı izlemek için çok önemlidir.

Bu direnç seviyesinin üzerinde kararlı bir kapanış, kupanın sağ tarafındaki tepe noktası ile kupanın dibi arasındaki mesafenin ölçülmesi ve 3,86 dolarlık kırılma noktasına eklenmesiyle elde edilen 6,0 dolara %56’lık bir yükseliş öngörüyor. Jito için bu hareketi izlemek ilginç olacak. Çünkü ilk önce 4 dolar ve 5 dolar psikolojik seviyelerinin üstesinden gelmesi gerekecek. Bunun ardından bir sonraki durak 6 dolar olacak.

JTO/USDT 12 saatlik grafik

Jito fiyatının görünümü mantıklı görünse de, fincan ve kulp formasyonunun teyidi burada değil. Formasyonun fincan kısmı henüz oluşmadı. Bunun ötesinde, JTO’nun onay sağlamak için koparma seviyesini 3,86 dolardan çevirmesi gerekiyor. Bitcoin fiyatı bir düzeltmeyi tetiklerse, altcoin fiyatının daha aşağı kayması olası. Böyle bir durumda, JTO 2,85 dolar destek seviyesinin altında on iki saatlik bir mum çubuğu kapanışı yaparsa, daha düşük bir dip oluşturacaktır. Bu da yükseliş tezini geçersiz hale getirecektir. Bu gelişme, bir sonraki temel destek seviyesi olan 2,85 dolara %17’lik bir düşüşe yol açabilir.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x